Šampion Andrade bude obhajovat svůj pás proti polskému válečníkovi!

Aktuální světová osmička střední váhy a držitel titulu WBO, Demetrius „Boo Boo“ Andrade (27-0-0, 17 KO), již zná jméno svého dalšího soupeře. Tím bude světová desítka střední váhy, Maciej „Striczu“ Sulecki (28-1-0, 11 KO).

Dlouho se o tomto zápase spekulovalo, ale Sulecki musel řešit zdravotní problémy po výhře nad Gabrielem Rosadem a tak se nad duelem vznášel otazník. Nyní je to již potvrzeno. Rodák z Varšavy, kterého dokázal udolat jen Daniel Jacobs (na body), vyzve aktuální šampiona WBO ve střední váze, Demetriuse Andradeho. Jednatřicetiletý šampion věří, že polský válečník bude pro něj velkou výzvou a těžkou obhajobou. „Sulecki je jeden z nejlepších borců na světě v naší váze. Prohrál pouze s Danielem Jacobsem, kterému nadělal velké problémy. Nehodlám toho chlapce podcenit, to by se mi nemuselo vyplatit.“ – začal své povídání šampion narozený na Rhode Island.

„Získal tuto šanci tvrdými bitvami, takže očekávám, že přijde do ringu vyhrát. Samozřejmě, že já jsem nejlepší střední váha na světě, což hodlám 27.6.2019 potvrdit.“ – Dokončil svoje povídání Andrade. „Jestli vyhraji, tak se můžu poměřit s těmi nejlepšími. Pokud porazím Andradeho a získám pás WBO, tak se můžu dostat do bitvy s Canelem, nebo Golovkinem. Takže mým jediným cílem je porazit Andradeho a pak budu teprve přemýšlet, co bude dál.“ – Prozradil třicetiletý Sulecki.