Sam Maxwell se stal hvězdou internetu, když při tréninku knockoutoval sám sebe!

Aktuální držitel evropského pásu WBO a britská devítka super lehké váhy Sam Maxwell (13-0-0, 11 KO) si na internetu uřízl pořádnou ostudu. Při tréninku v karanténě totiž doslova knockoutoval sám sebe.

I mistr tesař se někdy utne. Ostatně své o tom ví například i bývalý vládce těžké váhy Wladimir „Dr.Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO), jenž si v duelu s Američanem Bryantem Jenningsem uštědřil celkem obstojný zvedák.

Ještě tvrdší zvedák věnoval sám sobě i aktuální král nejtěžší váhové kategorie a šampion WBC Tyson „The Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO). Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru málem knockoutoval sám sebe v bitvě s krajanem Leem Swabym.

Nyní si podobným způsobem užívá mediální pozornost i evropský šampion WBO super lehké váhy Sam Maxwell. Jednatřicetiletý Brit se rozhodl v době karantény potěšit své fanoušky a udělal instagramový stream, který se mu však úplně nepodařil. Rodák z Londýna chtěl demonstrovat svoji sílu na nebohém boxovacím pytli, jenže rukavice se mu při pokusu o zvedák svezla přímo do obličeje. Maxwell skončil na kolenou a nyní jeho obličej zdobí krásný monokl, ale za pár minut slávy to určitě stálo. Navíc pytel dostal v odvetě co proto.