Šálek bude boxovat o Evropský titul IBF!

Velmi zajímavý duel a především obrovská šance čeká na domácí dvojku těžké váhy Tomáše Šálka, který na konci května vyzve britského tvrďáka Kashe Aliho!

28.5.2021 – Sheffield Arena Car Park, Sheffield, VB
Těžká váha
Kash Ali vs Tomáš Šálek

Britská dvanáctka Kash ALI (18-1-0, 9 KO) a česká dvojka Tomáš ŠÁLEK (15-2-0, 13 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Evropský titul organizace IBF!

Devětadvacetiletý Ali má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou mu uštědřil před dvěma lety krajan David Price. Od té doby vyhrál všechny tři své duely a nyní ho čeká první důležitý titulový souboj a do cesty se mu postaví český boxer Tomáš Šálek.

Dvaadvacetiletý Šálek v profesionální kariéře již dvakrát prohrál. Před dvěma lety jej jasně vybodoval úřadující šampión a česká jednička Pavel Šour a loni v lednu jej ukončil v šestém kole německý boxer Peter Kadiru.

Šálek si od poslední porážky s Kadirem připsal na své konto čtyři vítězství před limitem a je ve skvělé formě. Oba boxeři nebudou bojovat jen o Evropský titul IBF, ale také o umístnění v žebříčku organizace v případě výhry. Vítěz tak bude o velký krok blíže dalším velkým zápasům.