Salamov vs Ekimov již zítra v Rusku!

Grozný bude zítra hostit galavečer boxu a především jeden zajímavý duel Umar Slamov vs Sergei Ekimov. Hlavním duelem večera bude titulový souboj Aslambek Idigov vs Andrejs Pokumeiko!

8.4.2021 – Grozný, Rusko
Polotěžká váha
Umar Slamov vs Sergei Ekimov

Ruská pětka a světová třináctka Umar SALAMOV (25-1-0, 19 KO) a ruská devítka a světová šedesátka “Classic” Sergei EKIMOV (18-2-0, 9 KO) se utkají v netitulové osmikolové bitvě!

Šestadvacetiletý Salamov naposledy boxoval v září 2019, když ve třetím kole knockoutoval Emmanuela Dansa z Ghany a obhájil Mezinárodní titul organizace WBO. Od té doby nadějný Salamov v ringu nestál a vrací se až nyní.

Do cesty se mu postaví zkušený ruský veterán Sergei Ekimov. Pětatřicetiletý ruský boxer prohrál oba poslední duely. Nejdříve jej vybodoval Lotyš Ricards Bolotniks  a následně i krajan Ali Izmailov. Zároveň se jednalo o první porážky kariéry, nicméně Ekimovova kvalita rapidně klesla.

Hlavním duelem galavečeru bude rusko-lotyšský souboj Aslambek Idigov vs Andrejs Pokumeiko, kteří se utkají ve dvanácti kolech o Evropské tituly organizací WBO a IBF  v super střední váze!