S Usykem půjdeme kdykoliv říká manažer Ortize!

Ze začátku roku je to v těžké váze trošku domotané. Jednu chvíli je to tak a ve druhé chvíli zase úplně jinak. Promotéři sami čekají až vychladnou telefonní linky a jejich práce začne přinášet reálné obrysy. S dalšími informace přispěchal i manažer Luise Ortize, Jay Jimenez.

Není tomu tak dávno, kdy tým okolo hvězdného Ukrajince zmínil zájem o zápas s kubánským „King Kongem“ Luisem Ortizem (30-1-0, 26 KO). Ten byl společně s Alexandrem Povetkinem (34-2-0, 24 KO) zmíněn, jako jeden z možných kandidátů na první souboj Oleksandra Usyka (16-0-0, 12 KO) v těžké váze. Ten se pro přesun rozhodl minulý rok po demolici Tonyho Bellewa, kterého dokázal tvrdě ukončit před limitem a to v kole číslo osm.

„Nikdo se nám ani neozval. Všiml jsem si, že všichni akorát využívají Luisovo jméno pro publicitu, ale ve skutečnosti nepošlou ani nabídku. My jsme připraveni. Můžeme s Usykem bojovat kdykoliv. Osobně si myslím, že je Usyk skvělý boxer, ale nyní je příliš brzo na to, aby bojoval s někým, jako je Luis. Potřebuje ještě pár zápasu v těžké váze.“ – Nabídl svůj pohled na věc Jay Jimenez. Jeho svěřenec se vrátil na vítěznou vlnu dvěma výhrami s Razvanem Cojanu a Travisem Kauffmanem. Oba borce zvládl vyprovodit před limitem, i když Kauffman nedal kůži lacino.