S kým se Whyte utká v červenci? Na seznamu je pět jmen!

Šéf stáje Matchroom Boxin a promotér Dilliana Whyta (25-1-0, 18 KO), Eddie Hearn, prozradil, že má nachystaných pět jmen pro svého svěřence. Jenže bude v tom malý háček, který fanoušky jistě nepotěší.

Situace kolem britského raubíře je více než složitá. Organizace WBC jej vyšoupla z titulového souboje, byť právě on byl jedničkou žebříčku této organizace a dokonce i držitelem stříbrného pásu. Nyní musí jeho promotér, Eddie Hearn, řešit tuto vzniklou situaci a hodlá si vydupat pro svého svěřence status povinného vyzývatele. V čem je ten háček ptáte se? Eddie Hearn si totiž toto právo chce vydupat již před soubojem, který čeká Whyta 13.6.2019 v londýnské O2 Aréně a to značí jedinou věc. Soupeř nebude příliš kvalitní, jelikož Brit nebude chtít riskovat svoji případnou šanci na zisk titulu. Fanoušci by nejraději viděli souboj s Alexanderem Povetkinem, nebo Luisem Ortizem, ale na toto rovnou mohou zapomenout.

„Na červenec máme nachystaných pět možnosti pro Dilliana Whyta. Chce pořádného soupeře a chce velký boj. To je prostě celý Dillian Whyte. Jména, která jsme vybrali, jsou opravdu kvalitní bojovníci. Jakmile nám přiznají status povinného vyzývatele, tak okamžitě vyhlásíme příštího soupeře.“ – Pronesl britský promotér směrem k médiím. Jenže pokud tento zápas nebude eliminací, jen těžko se dočkáme kvalitního soupeře. Navíc se tento seznam dostal již na veřejnost, ale je potřeba ho brát s rezervou, jelikož není oficiální. No každopádně jména Agita Kabayela, Christiana Hammera, Bogdana Dinua, Zhilei Zhanga a Erica Moliny jistě fanoušky nepotěší. Šestým do party by údajně mohl být i dvaačtyřicetiletý Tomasz Adamek, ovšem to už by byl totální přešlap ze strany Eddieho Hearna.