Ryabinsky: Povetkin bude na odvetu ještě lépe připravený!

Je měsíc do odvety zápasu Alexander Povetkin vs Dillian Whyte a manažer ruského boxera Andrei Ryabinsky slibuje, že jeho svěřenec bude mnohem lepé připravený a odhaluje, v čem je potřeba zabrat.

21.11.2020 – Wembley aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Alexander Povetkin vs Dillian Whyte 2

Ruská jednička a světová čtyřka “Russian Vityaz” Alexander POVETKIN (36-2-1, 25 KO) a britská trojka a světová osmička “The Body Snatcher” Dillian WHYTE (27-2-0, 18 KO) se utkají v odvetném zápase o prozatímní titul organizace WBC!

„Sašu jsem upozornil na skutečnost, že se musí ze všech sil připravit na boj s Dillianem Whytem a nesmí nic podcenit. Slíbil mi, že během přípravy udělá vše a do odvety přijde v nejlepší možné kondici,“ řekl Ryabinsky

A dodává: „Je potřeba zlepšit obranu, ale na to je příliš pozdě měnit styl, Saša je olympijský vítěz, bývalý světový šampión a je mu 41 let… Spíše bude potřeba zabrat na fyzické části tréninku, aby mohl být fyzicky připraven na dvanáct kol. V prvním zápase to fyzičkou nebylo úplně optimální a to chceme zlepšit. Myslím, že Saša bude na odvetu mnohem lépe připravený“.