Ruiz vyzval Kownackého. Dočkáme se jejich střetu v červenci?

Aktuální světová jedenáctka a polská jednička těžké váhy, Adam „Baby Face“ Kownacki (19-0-0, 15 KO), si nemůže stěžovat na nedostatek soupeřů. Dalším, kdo zatoužil po souboji s polský válečníkem je Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (32-1-0, 21 KO).

Americký válečník si o víkendu hravě a bez jakýchkoliv potíží poradil s německým obrem, Alexanderem Dimitrenkem. Němce, narozeného v Rusku, zdemoloval v pěti kolech a zatoužil po dalších výzvách. Ruiz by totiž velice rád poměřil síly s polský válečníkem,Adamem Kownackim. „V těžké váze je jeden chlápek, který je stejně silný a boxuje podobným stylem, jako já. Rád bych se s ním utkal. Adame Kownacki, pojďme si to rozdat do ringu.“ – Adresoval svoji výzvu třicetiletému Polákovi.

Na tuto bitvu by mohlo skutečně dojít. Oba bijci totiž patří pod stejnou promotérskou stáj Premier Boxing Champions mocného Ala Haymona. Respektive Ruiz se do této formace připojil nedávno a souboj s Dimitrenkem byl jeho premiérou, která se mu povedla fantasticky. Navíc tento souboj zvládl americký „Destroyer“ bez zranění a od atletické komise dostal zdravotní stopku jen do 26.4.2019, což znamená, že do tréninkového kempu může naskočit okamžitě zpět. Polský „Baby Face“ se ukázal v ringu naposledy koncem ledna, kdy ve dvou kolech rozbil Geralda Washingtona a svůj další souboj plánuje na červenec. Dočkáme se bitvy dvou ofenzivních borců těžké váhy?