Ruiz vs Arreola a Ortiz vs Alexander 7. listopadu!

Na galavečeru PBC, který se bude konat 7. listopadu nás čekají dva zajímavé duely těžké váhy. Andy Ruiz vs Chris Arreola a Luis Ortiz vs Scott Alexander!

7.11.2020 – USA
Těžká váha
Andy Ruiz vs Chris Arreola

Americká dvojka a světová sedmička “Destroyer” Andy RUIZ (33-2-0, 22 KO) a americká jedenáctka “The Nightmare” Chris ARREOLA (38-6-1, 33 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Andy Ruiz se vrací do ringu po prosincové porážce, kdy nestačil v odvetě na šampióna z britských ostrovů Anthony Joshuu (23-1-0, 21 KO). Na druhé straně devětatřicetiletý Chris Arreola boxoval naposledy přesně před rokem a v tvrdém souboji s Polákem Adamem Kownackim prohrál na body.


Těžká váha
Luis Ortiz vs Scott Alexander

Kubánská jednička a světová desítka „KingKong“ Luis ORTIZ (31-2-0, 26 KO) a americká čtyřiapadesátka Scott ALEXANDER (16-3-2, 8 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Luis Ortiz

King Kong se vrátí mezi šestnáct provazů po roční pauze. Naposledy boxoval loni v listopadu, kdy je v sedmém kole knockoutoval v odvetném boji tehdejší šampión Deontay Wilder.

Jako soupeře si vybral jednatřicetiletého amerického boxera Scotta Alexandera, který si letos už jednu výhru zapsal, když v osmi kolech vybodoval Luise Davida Rodrigueze Aguilaru z Mexika.