Ruiz před soubojem s Joshuou: Moji kritici se stanou mými fanoušky!

Aktuální světová čtrnáctka těžké váhy a vyzývatel krále těžké váhy, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (32-1-0, 21 KO), v těchto dnech dokončil přípravu na sobotní duel a udělal si čas i na novináře.

Již tuto sobotu čeká devětadvacetiletého Ruize životní souboj. V Madison Square Garden se totiž postaví aktuální světové jedničce a šampionovi organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonymu „AJ“ Joshuovi (22-0-0, 21 KO). Většina fanoušků, expertů a sázkových kanceláří nedává Američanovi s mexickými kořeny žádnou šanci. On sám si však věří. Podle jeho slov mu i vyhovuje být outsiderem, přitom si nepřipouští jakýkoliv nezdar a do ringu si jde pro vítězství.

„Momentálně nikdo neocení moje schopnosti, ale tato pozice se mi líbí. Jakmile v sobotu skončíme v ringu svoji práci, tak se vše změní. Lidé, kteří byly mými kritiky se stanou mými fanoušky, protože až v ringu uvidí můj ohňostroj úderů, tak mi ani nebudou moci nefandit. Moje tvrdá práce, obětavost, disciplína a skutečnost, že mám kolem sebe ty správné lidi, mě maximálně motivuje. Hrozně se do tohoto duelu těším.“ – Prohlásil bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa WBO. Povede se Ruizovi šokovat svět, nebo jej šampion hladce porazí? To se dozvíme již tuto sobotu!