Ruiz před odvetou s Joshou: Šok v odvetě bude ještě větší, než ten z prvního utkání!

Aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) slibuje šokovat fanoušky profesionálního boxu ještě více v odvetě s Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO), než tomu bylo v prvním duelu.

Hodně těžce si budou fanoušci profesionálního boxu a hlavně ti, kteří sledují těžkou váhu, představovat větší šok, než ten, který zažili 1.6.2019. Devětadvacetiletý a trošku tlustý Američan, Andy Ruiz, totiž šokoval svět svým triumfem nad britskou hvězdou a tehdejším šampionem těžké váhy, Anthonym Joshou. Stejně starého rodáka z Watfordu totiž posadil dvakrát na zadek ve třetím kole a dvakrát jej také poslal do počítání v sedmém dějství, kde byl duel zastaven. Zcela po právu, jelikož Joshua následně prohlásil, že od třetího kola byl absolutně mimo a ani nevěděl, co mu říká jeho trenér. Rozjetý Ruiz je nyní při chuti a podle vlastních slov chce šokovat svět znovu a možná ještě více, než to dokázal v prvním střetu.

„Tentokrát bude šok ještě větší.“ – Rozpovídal se Američan s mexickými kořeny pro USA Today. „Budu rychlejší, silnější, trošku zhubnu a naberu více svalů. Hodně na tom nyní pracuji ve své přípravě. Zaměřil jsem se na správnou stravu a už nejím tři karbanátky se sýrem a slaninou. Dostal jsem se k titulům mistra světa trošku tlustý, ale dovedete si představit co dokážu, až budu v té nejlepší formě? V odvetě bych rád vážil okolo 112, až 115 kilogramů, ale s dobrým tvarem těla.“ – Dokončil své povídání aktuální král těžké váhy. V prvním souboji s Britem vážil 121,6 kilogramů, tak uvidíme, jak se mu dieta a tvrdý trénink podaří.