Ruiz by měl brzy odhalit soupeře!

Bývalý šampión těžké váhy potvrdil, že v následujících dnech bude oznámen datum souboje a jméno soupeře pro nadcházejíce návrat mezi šestnáct provazů!

„Destroyer“ Andy Ruiz jr (33-2-0, 22 KO) prozradil, že v nadcházeních dnech odhalí jméno soupeře: „Již brzy oznámíme jaký boj mě čeká. Řešíme již jen formality a jakmile bude podepsaná smlouva, můžete se těšit na velmi zajímavou bitvu. Všem ukážu, že jsem zpět a půjdu si znovu pro tituly“ řekl sebevědomě Ruiz.

Ruiz naposledy boxoval v prosinci 2019, kdy v odvetě s Anthony Joshuou přišel do ringu s velkou nadváhou a po šokujícím prvním zápase, kdy Joshuu ukončil před limitem a obral ho o čtyři světové tituly všechny zklamal a prohrál jasně na body.

Rodák z Kalifornie s mexickými kořeny vyměnil celý tým a trenér a prošel očistou, hledal motivaci znovu boxovat. Sám přiznal, že vydělal tolik peněz, že mu to stouplo do hlavy. Nyní však je zpět a každným dnem se můžeme těšit na oznámení duel. Ruiz prohrál za svou kariéru pouze dva duely a to v roce 2016, kdy prohrál na body vyrovnanou bitvu s Novozélanďanem a dnes již také bývalým světovým šampiónem Josephem Parkerem a poté až v roce 2019 v odvetě s Joshuou. Dokáže se Ruiz vrátit na vrchol?