Ruiz a Arreola se utkají 24. dubna v USA!

Bývalý světový šampión Andy Ruiz jr se vrací mezi šestnáct provazu a v sobotu 24. dubna se střetne s Američanem Chrisem Arreolou!

24.4.2021 – USA
Těžká váha
Andy Ruiz vs Chris Arreola

Americká dvojka a světová šestka “Destroyer” Andy RUIZ (33-2-0, 22 KO) a americká čtrnáctka “The Nightmare” Chris ARREOLA (38-6-1, 33 KO) se utkají v desetikolové bitvě v USA!

Jednatřicetiletý rodák z Mexika Andy Ruiz se stal v červnu 2019 překvapivě světovým šampiónem těžké váhy, když dokázal v sedmém kole ukončit britského snipera Anthony Joshuu a obrat ho o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO.

Ruiz se tak postaral o obrovskou senzaci. Jenže ještě téhož roku v prosinci přišla odveta a do té nastoupil Ruiz s viditelnou nadváhou a Joshua jej jednoznačným způsobem vybodoval. Následně vyšlo najevo, že Ruiz vůbec netrénoval a utrácel obrovské peníze, které vydělal za první duel.

Následně Ruiz vyměnil trenéra a pomalu se vrátil do přípravy. Již několik měsíců se spekulovalo, že jeho soupeřem bude Američan Arreola, což se nyní také potvrdilo.

Devětatřicetiletý “The Nightmare” Chris Arreola naposledy boxoval v srpnu 2019, kdy jej ve dvanáctikolové bitvě přetlačil polský “Baby Face” Adam Kownacki. Od té doby Američan v ringu nestál a předpokládá se, že pokud se Ruiz na zápas dobře připraví, měl by být jasným favoritem.