Rozzlobený Whyte: Vítězem odvety mezi Wilderem a Furym bude WBC! Chci si na jednom z nich vybít zlost!

Aktuální prozatímní šampion organizace WBC a světová šestka těžké váhy Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) promluvil o odvetě mezi Furym a Wilderem. Jednatřicetiletý Brit by si rád na vítězi vybil svoji zlost.

Dillianu Whytovi pomalu dochází trpělivost s federací WBC a rozhodně se mu nemůže nikdo divit. Vždyť jednatřicetiletý Brit je v pozici povinného vyzývatele od prosince roku 2016 a stále svoji titulovou šanci nedostal, byť ji několikrát potvrdil vítězstvími nad kvalitními borci. Pokud o nadcházejícím víkendu zvítězí v odvetě mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) Američan, pak se Whyte své šance dočká až v únoru roku 2021. Když by však vyhrál jeho krajan, pak by možná dostal šanci dříve. Každopádně podle výřečného rodáka z Jamajky je úplně jedno, kdo v tomto střetu zvítězí. Jediný, kdo vyhraje je federace WBC.

„Kdo zvítězí v odvetě mezi Wilderem a Furym? To je přece úplně jasné. Zvítězí federace WBC. V jakémkoliv případě to budou oni, kdo dostane svoje procenta. A pokud se dočkáme trilogie do konce roku, pak opět dostane WBC svoje prachy. Oni jsou v každém případě vítězové.“ – Zlobil se směrem k vedení WBC Whyte. „Myslím si, že jejich druhý souboj se nebude od toho prvního příliš lišit. Akorát Fury má daleko větší šance na vítězství. Je v daleko lepší formě než minule a proto doufám, že zvítězí. Jestli mi to garantuje titulový souboj? Ne, samozřejmě, že ne. Fury se nechal slyšet, že pokud vyhraje, tak mi tu šanci dá, ale následně vyhlásil, že by radši trilogii s Chisorou.“- Pokračoval ve svém vyprávění Brit, který prahne po jediném.

„Na co myslím? Myslím jen na jednu věc. Dejte mi moji šanci a já jednoho z nich rozmáznu v ringu. Roztrhám je na malé kousky. Myslím jen na to, jak si vybiju svoji zlost na jednom z nich. Mám ji v sobě tolik za ty roky čekání. Takže mi je fuk, jestli se utkám s Wilderem a nebo Furym. Víte, dobré na tom je, že tohle je těžká váha. Každý může poslat soupeře k zemi jediným úderem. Mám všechno, co šampion potřebuje. Mám silný úder, umím se pobít i boxovat a hlavně se nikoho z nich nebojím. Mnoho lidí si myslí, že Wilder je hrozivý, ale je to jen hra pro diváky. Dělá to dobře a proto mu věří, ale v podstatě je to obyčejný chlápek. Nic strašného v něm není.“ – Dokončil své povídání Whyte.