Rozsviťme Ústí nad Labem 2017!

Rozsviťme Ústí 2016Již za čtrnáct dní se bude konat stejně jako minulý ročník na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem charitativní akce Rozsviťme Ústí ” kterou bude pořádat nadace Matěje Proška, Upřímné srdce!

Nadace Upřímné srdce Matěje Proška, kterou již druhým rokem mediálně podporujeme bude pořádat už devátý ročník charitativní akce “Rozsviťme Ústí”, která má jediný cíl a tím je pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Znovu se můžeme těšit na akci, která je hlavně o dobré náladě, solidaritě a pomoci. Tento rok jde 100 % výtěžku akce Leničce (10), Kubíkovi (8), Kačence (5), Elišce (17) a Lucince (5).

Hlavní doprovodný program bude začínat tento rok o 30 minut později, tedy v 16:30 a samotné puštění lampionů začne v 18:00.
Lampiony získáte příspěvkem minimálně 100 Kč do jedné z kasiček na akci, a proto si ho prosím nekupujte jinde, akce by pak postrádala smysl. Celý příspěvek jde na pomoc výše uvedeným dětem.

Jedním ze zpěváků, který podpoří tuto charitativní akci bude Michal Volf. Po studiu na pražské konzervatoři sběhl k novinařině, pokud vám tedy bude povědomý – připravuje reportáže pro TV Barrandov. Jak sám prozradil, zpívaní je jeho koníček již od malička, v současnosti pořádá jednou ročně vánoční koncerty a příležitostně vystupuje na kulturních akcích. Letos vystoupí na pomoc hendikepovaným dětem.

Mezi dalšími účinkujícími bude například dívčí skupina Vox Luminas (Hlas světel), která vznikla v roce 2014a  předvede originální vystoupení, které z ohně a světla tvoří nezapomenutelnou show. Skupina obdržela ocenění “Talent Open stage Plameňák”. Děvčata z Vox Luminas vystupují na této charitativní akci již třetím rokem. Letos si do našeho programu připravily Velkou vánoční ohnivou show.