Rozjíždí se promo naplno? Furyho otec chce vypleskat prezidenta UFC!

Začiná to vypadat, že se promo k debutu Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) v UFC rozjelo naplno. Nejdříve si o bývalého šampiona těžké váhy řekl Stipe Miočič. Nyní chce Furyho otec vypleskat prezidenta Danu Whita.

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální světová pětka Tyson Fury způsobil svým prohlášením ohledně debutu v MMA velké pozdvižení. Nevídanou lavinu zájmu spustili fanoušci, ale i samotní bojovníci UFC v čele s prezidentem Danou Whitem. O souboj s jednatřicetiletým Britem totiž projevil zájem například Francis Ngannou, či aktuální šampion těžké váhy Stipe Miočič. Dana White však nedává britskému obrovi příliš velkou šanci. „Fury celý život tvrdě makal na tom, aby se stal jedním ze čtyř nejlepších těžkých vah světa. Proč by proboha přemýšlel o MMA? Nemyslím si, že by to v jeho případě skončilo dobře. V jeho aktuální kariéře to navíc nedává žádný smysl.“ – Myslí si prezident UFC, který zároveň prohlásil, že Fury by v oktagonu padl.

To se vůbec nelíbilo jeho otci Johnu Furymu, který se okamžitě pustil do Whita. „Jak může mluvit o tom, že Tysona někdo zbije, když pochází z rodiny bitkařů? Nikdo nemůže Tysona odepisovat, protože ten kluk má srdce a vůli vítězit. Mluví jen hlouposti.“ – Opřel se čtyřiapadesátiletý Brit do prezidenta nejslavnější MMA ligy světa. „Nenechám ho takto mluvit. Klidně se s ním utkám a vypleskám ho. Klidně se sejdeme na ulici a já ho zbiju zadarmo, nebo za peníze. Jsem nejlepší čtyřiapadesátiletý muž na této planetě. Myslím to vážně kámo. Neber si mého syna do huby. Pokud o něm nechceš mluvit v dobrém, tak o něm nemluv vůbec.“ – Dokončil své podívání nejstarší z klanu Fury. Rozjelo se nám promo k debutu „Gypsy Kinga“ v UFC na plno? Nebo jde jen o marketingový tah k plánované odvetě s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO), jenž se odehraje 22.2.2020?