Rozanski je na roztrhání. Podstoupil operaci a míří za velkou louži!

Expresním knockoutovým vítězstvím nad krajanem Izuagbem „Izu“ Ugonohem (18-2-0, 15 KO) se Lukasz Rozanski (11-0-0, 10 KO) katapultoval mezi elitní padesátku těžké váhy a nyní je o jeho služby obrovský zájem.

Třiatřicetiletý Rozanski měl být pro svého krajana, Izuagbeho Ugonoha, jen dalším krůčkem zpět k elitě těžké váhy. Jenže rodák z Řešova se vzepřel svému osudu a za čtyři kola byl s o rok mladším sokem hotov, čímž zaskočil nejen celé Polsko, ale i odbornou veřejnost v celé Evropě a možná i v zámoří. Po souboji však musel hned na operační sál, aby mu lékaři odstranili úlomek kosti z levé paže. „Musel jsem podstoupit operaci, kde mi lékaři odstraňovali úlomek kosti v levé ruce. Toto zranění se mi stalo již v dubnu v rámci přípravy. Chtěl bych poděkovat personálu nemocnice, že se o mě tak krásně starali.“ – Rozpovídal se na téma zranění polský válečník.

Nyní jej čeká rekonvalescence a následný návrat do tréninkové rutiny, ale již nyní je o jeho služby velký zájem. On sám by nejraději vycestoval za velkou louži, kde by si chtěl vybojovat nějaký velký duel. „Vždycky to byl jen sen, ale nyní jsem opravdu kousek od toho, abych vycestoval do USA a dokonce zde i bojoval. Doufám, že by se to povedlo domluvit na listopad, ale to je v kompetenci promotéra, aby takovýto duel domluvil. Já si s týmem sednu a probereme, co bude následovat.“ – Prozradil polský chasník, který se v rámci tohoto měsíce vyhoupl až na čtyřiačtyřicátou pozici světového žebříčku.