Roy Jones Jr. zkritizoval Deontaye Wildera za slova o Tysonovi Furym!

Americká legenda Roy Jones Jr. (66-9-0, 47 KO) zkritizoval svého krajana Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO) za slova, která věnoval aktuálnímu králi těžké váhy a šampinovi WBC Tysonovi „The Gypsy King“ Furymu (30-0-1, 21 KO).

Bývalý šampion a nejobávanější knockoutér těžké váhy Deontay Wilder nese dost těžce svoji únorovou porážku, kterou mu uštědřil aktuální král těžké váhy Tyson Fury. Čtyřiatřicetiletý Američan za žádnou cenu nechce uznat kvality svého britské soka a hledá různé výmluvy ohledně své první prohry. „Nemyslím si, že je Fury šampionem. Není šampionem, protože máme před sebou ještě jeden duel. On moc dobře ví, že jsem v tom souboji nebyl ve své kůži. Nebyl jsem to já. Nebyl to skutečný Deontay Wilder. Nebyl jsem zcela v pořádku. Všechno na světě má svoje místo i čas. Brzy odhalím mnoho věcí, které situaci vysvětlí.“ – Prohlásil před pár dny „The Bronze Bomber“.

Nyní se mu za tato slova dostává zpětné reakce. Nejdřív jej slušně utřel Fury a nyní svého krajana umravnil i bývalý šampion čtyř váhových kategorií Roy Jones. „Nemůžeš Furymu říkat jinak, než skutečný šampion! Tenhle chlap tě regulérně porazil. Bojoval s tebou devatenáct kol a minimálně patnáct jich vyhrál. Porazil tě v prvním duelu a ukončil tě v odvetě, tak jak můžeš říkat, že to není skutečný šampion? Porazil tě, vzal si tvůj pás, takže je to právoplatný šampion.“ – Zlobil se Jones. Jednapadesátiletá americká legenda také přiznala, že pro Furyho bude těžším soupeřem Joshua, než Wilder. „Tohle bude parádní duel, pokud na něj dojde. Myslím, že Joshua bude daleko těžším soupeřem pro Furyho, než Wilder. Anthony má o hodně více zbraní ve svém arzenálu a už ukázal, že dokáže změnit i svůj styl boje. Bude to parádní bitva a hodně těžká zkouška pro Tysona.“