Rizin 14: Procházka umlátil dalšího soupeře!

Jiří „Denisa“ Procházka si připsal již sedmou výhru v řadě, když na zemi zničil Američana Brandona Holseye. Český fighter si tak dost hlasitě řekl o titulový zápas! Galerie a video!

31.12.2018 – Rizin 14 – Saitama, Japonsko
Polotěžká váha (93 kg)
Jiří Procházka vs Brandon Halsey

Český fighter umlátil na Rizin 14 dalšího soupeře, ale i tak to výhra nebyla v žádném případě snadná. Američan dokázal dostat Procházku do škrcení, ve kterém ho držel dlouhých 30 vteřin.

Jenže český borec i tuhle situaci ustál a začal v zápase přebírat otěže. To vyvrcholilo, když Američana vyhodil z ringu a tomu se moc nechtělo zpátky a dostal tak od rozhodčího napomenutí v podobě žluté karty.

Mnohem lépe fyzicky připravený český fighter následně dokázal Halseye dostat na zem a tvrdými údery jej umlátil do vítězného konce.  Procházka si tak dost hlasitě řekl o titulový zápas a uvidíme, zdali mu ho pořadatelé Rizinu umožní.

Jiří “Denisa” Procházka (23-3) se měl původně poslední den letošního roku utkat s Američanem “Harcode Kidem” Emanuelem Newtonem (26-13). Jenže ten si během přípravy narazil žebra a nahradil ho tak krajan “Bull” Brandon Halsey (12-5).

Český fighter má pod organizací Rizin již celkem 9 duelů a prohrál pouze jeden a to přesně před třemi roky v pyramidovém finálovém souboji s legendárním Muhammede Lawalem známým pod přezdívkou “King MO”.