Rivas si věří. Jeho souboj s Whytem bude o dočasný titul WBC!

Souboj dvou elitních bojovníků světové patnáctky nabídne galavečer v Londýně, který se odehraje tuto sobotu. Podle dostupných informací by si to měli pánové Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO) a Oscar „Kaboom“ Rivas (26-0-0, 18 KO) rozdat o dočasný titul WBC.

Podle slov Eddieho Hearna, který zastupuje jednatřicetiletého britského chasníka Dilliana Whyta, by měl být sobotní souboj, mezi jeho svěřencem a kolumbijským válečníkem Oscarem Rivasem, o dočasný pás šampiona WBC. Vítěz by měl mít následné právo vyzvat aktuálního šampiona WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO). Ovšem ne hned. Knockoutér z Alabamy má od WBC dovolenou ještě dobrovolnou obhajobu s Tysonem „Gypsy King“ Furym (28-0-1, 20 KO), takže vítěz sobotní duelu by se dostal na řadu až v květnu příštího roku.

Tato informace jak kdyby ani nezajímala dvaatřicetiletého Rivase. Rodáka z Cali, jenž dlouhodobě žije v kanadském Montrealu, zajímá pouze souboj s Whytem a to, co bude po něm jej již vůbec nezajímá. „Čekám na takovou šanci několik let. Ukáže všem, co je ve mně. Nezáleží na tom, co chce Whyte a ani mě nezajímá nad čím přemýšlí, protože toto bude moje chvíle. Je opravdu hodně silný, ale moje technika, rychlost, síla a zkušenosti mu nedají žádnou šanci. Bude to masakr. Vím, že mi bude chtít Dillian připravit první porážku, ale nakonec zůstanu v ringu já, jako vítěz.“ – Věří si před sobotním duelem Kolumbijec.