Rivalita v Británii nebude tak ostrá. Tyson Fury obvolává Joshuu, Whyta i Rooneyho!

Aktuální světová čtyřka těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) se v rozhovoru pro BT Sport přiznal, že občas vtipkuje se svými krajany skrze telefonní hovory. Naposledy to odnesl bývalý šampion těžké váhy Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO).

„Občas mu zavolám a říkám – Jak se vede Anthony? Jak se máš ty sračko? – Zrovna nedávno jsme si volali a on mi říkal, že mě knockoutuje, tak jsem mu řekl, že po posledním výkonu se bude muset hodně zlepšit, aby mě knockoutoval.“ – Usmíval se jednatřicetiletý obr z Manchesteru, který svým vyhlášením potvrdil, že vztahy mezi borci těžké váhy nejsou ani omylem tak vyhrocené, jak se někdy může zdát. „Společně se trošku zasměje, malinko se poškádlíme. Víte, když budete mít všechny bojovníky těžké váhy v telefonu a dáte si pár piv, tak co budete dělat? Jasně, budete dělat to, co dělám já. Zavoláte jim a trošku se nasmějete.“ – Pokračuje ve vyprávění lineární šampion těžké váhy.

„Volám často s Dillianem Whytem, či Anthonym Joshuou, ale mé pozornosti neunikne ani Wayne Rooney.“ – Vyjmenoval své oblíbené společníky na telefonní večery. Netrvalo to dlouho a v jeho tvrzení jej podpořil i rodák z Watfordu. „Je to zajímavá postava našeho sportu. Tyson mi jednou za čas náhodně zavolá a chce se trošku zasmát, ale chce, abych se také zasmál. Říkal jsem mu, že ho knockoutuju, ale on mi na to jen řekl ať držím hubu, že to on knockoutuje mě. Je to jen o mě a o Tysonovi. Hodně se nasmějeme, ale je to i o respektu. Pořád jsme válečníci.“ – Potvrdil vtipkování mezi obry sám Joshua.