Rigondeaux ukončil Ceju v osmém kole. Charlo tvrdě knockoutoval Cotu ve třetím!

Pod hlavičkou PBC se v neděli představili dva bývalý šampioni, Guillermo „El Chacal“ Rigondeaux (19-1-0, 13 KO) a Jermell „Iron Man“ Charlo (32-1-0, 16 KO). Oba bijci slavili vítězství před limitem.

Jako první se do ringu přišel pobít bývalý světový šampion WBC v super welterové váze, Jermell Charlo, který na konci minulého roku senzačně prohrál s Tonym Harrisonem a právě na tuto neděli byla naplánovaná odveta, jenže šampion se zranil a tak musel zaskakovat nepříjemný mexičan, Jorge „Demonio“ Cota (28-4-0, 25 KO). Jednatřicetiletý Mexičan se v ringu příliš neohřál. Již ve třetím kole byl konec. Cota se dokázal z prvního downu ještě dostat zpět na nohy, ale následně přišla zadní rovná Američana, která jej poslala do říše snů. „Tony Harrison je zde? Tony říkal jsem ti, že budu lepší boxer, než v našem prvním setkání. Jdu si zpět pro titul.“ – Hlásal do mikrofonu bývalý šampion.

Následně do ringu vstoupil i osmatřicetiletý veterán super bantamové váhy a bývalý šampion, Guillermo Rigondeaux. Kubánský „Šakal“ si to rozdal s šestadvacetiletým Mexičanem, Julio „Pollito“ Cejou (32-4-0, 28 KO), o post povinného vyzývatele v rámci organizace WBC. Zde drží titul další mexický válečník, Rey Vargas. Na rodákovi ze Santiago de Cuba se věk již projevuje a možná se na něm projevu i demolice od Vasiliye Lomachenka, každopádně Ceja mu několikrát solidně zavařil. Přesto se v osmém dějství dokázal tvrdě trefit pravým hákem přesně na bradu soupeře a ten se poroučel k zemi. O dvanáct let mladší bojovník dokázal vstát, ale sudí Russell Mora, podle některých až příliš brzy, duel ukončil.