Riddick Bowe: Jsem zpět!

Legendární těžká váha Riddick Bowe ohlásil návrat mezi šestnáct provazů. Skoro dvaapadesátiletý bývalý světový šampión se po dvanácti letech vrací!

„Big Daddy“ Riddick Bowe (43-1-0, 33 KO) za svou profesionální kariéru poznal pouze jednoho přemožitele a tím byl v odvetě 6. listopadu 1993 „Real Deal“ Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO), který se mimochodem také vrací.

„Chci se vrátit, nyní je skvělý čas znovu bojovat. Jsem nadšený, že se to může stát a mohu oficiálně potvrdit, že budu znovu bojovat. Mohl bych třeba bojovat s Mikem Tysonem a to kdekoliv a kdykoliv, ale nebudu na nikoho útočit. Musí mě kontaktovat sám“. řekl Bowe

Bowe během své kariéry dokázal porazit takové hvězdy jako byl Andrew Golota, Herbie Hide, Larry Donald, Evander Holyfield nebo Tony Morrison.

V poslední době se doslova roztrhl pytel s návraty legend do profesionálního ringu, kteří opouštějí boxerský důchod. Mike Tyson, Evander Holyfield, Sergio Martinez, Oscar De La Hoya nebo Marcos Maidana buď už oznámili nebo naznačili návrat do ringu.

Sergie Martinez