Ricky Hatton očekává knockoutovou výhru Gormana nad Duboisem!

Jeden z největších britských talentů těžké váhy, Daniel „Dynamite“ Dubis (11-0-0, 10 KO), se střetne, 13.7.2019 v londýnské O2 Aréně, s další britskou hvězdičkou, Nathanem Gormanem (16-0-0, 11 KO).

Zápas, na který čekala celá Velká Británie, jelikož se již dlouho mluví o střetu dvou vycházejících hvězd těžké váhy, byť dvaadvacetiletý Gorman je mírně přehlížený. To o rok mladší Dubois je na britských ostrovech velkou hvězdou, která se těší obrovské popularitě. Ovšem souboj dvou urostlých chasníků nemusí být až tak jednoznačnou záležitostí. Rodák z Nantwiche má totiž v rekordu dvě stejná jména, jako jeho budoucí sok a byť Johnsona s Cojanu neporazil před limitem, tak oba přejel naprosto dominantně, navíc ukázal i celkem slušnou fyzickou zdatnost. Ne vždy musí být box o knockoutu.

Jenže trenér Nathana Gormana, Ricky Hatton, knockout předpovídá, ovšem ze strany jeho svěřence. „Řeknu to tak, jak to cítím, protože od Rickyho Hattona dostanete vždy upřímnou odpověď. Myslím si, že mám v tréninkovém kempu lepšího muže, který dokáže vyhrát knockoutem. Nathan potřebuje ze začátku souboje trefit Duboise opravdu tvrdě, aby si vydobyl respekt a zastavil jej v jeho tlaku. Máme vymyšlený skvělý plán, jenž by měl spolehlivě fungovat.“ – Usmíval se lišácky bývalý šampion dvou váhových kategorii, který pomáhal v posledních kempech i Furymu.