RFA: Hošek urval vítězství, Možný a Brichta dominovali!

Leo Brichta vs Tamirlan DadaevNová MMA organizace RFA má za sebou první turnaj, který nabídl parádní duely jak v MMA tak v postoji. V hlavním duelu jasně dominoval Leo Brichta, jenž v prvním kole ukončil Tamirlana Dadaeva!

Dlouho očekávaný start nové organizace Real Fight Arena neboli zkráceně RFA nabídl celkem jedenáct duelů a v kleci bylo plno špičkových fighterů české a slovenské scény. Favorité Tomáš Možný a Leo Brichta nezaváhali, boxerský tvrďák David Hošek vydřel výhru na polským bijcem.

Český bijec Dominik Humburger si s debutujícím profesionálem Abilayem Ibrayevem poradil velmi rychle a už v prvním kole jen tvrdě ukončil. V dalším duelu slovenský fighter Michal Zátorský ve velmi vyrovnaném duelu přetlačil na body českého tvrďáka Matěje Trčku.

David Hošek vs Bartolomiej Gladkowicz

Dlouho očekávaný start si v MMA opět užil český „Sparťan“ David Hošek, který přešel jako většina zápasníků z konkurenční organizace Oktagon. Do klece se postavil proti silnému Polákovi Bartolomiejemu Gladkowiczi. Hošek zkoušel svého soupeře zatlouct pověstnými granáty, ale to se mu příliš nedařilo a hodně inkasoval. Zápas byl velmi vyrovnaný a nakonec se bodoví přiklonili k těsnému vítězství Hoška. Polská strana byla však s verdiktem nespokojená a podala protest, který však na výsledek nebude mít žádný vliv.

RFA

V dalším duelu předvedli skvělou bitvu Slovák Jakub Benko a český fighter Matěj Kozubovský. Krvavá řežba nakonec došla až do bodového rozuzlení, kdy se z z vítězství radoval Kozubovský. I Tadeáš Růžička předvedl ostrou bitvu s Polákem Oskarem Siegertem a připsal si jednoznačné vítězství na body. Slovenská hvězda Štefan Vojčák po necelých dvou minutách ukončil maďarského bijce Laszla Kisse.

Tomáš Možný vs Michal Reissinger

Do hlavního předzápasu nastoupili hvězdy Tomáš Možný a Michal Reissinger, který vzal zápas jen pár dní před turnajem Možný prakticky českého bijce k ničemu nepustil a po necelé minutě Reissingera zdemoloval. Tým českého fightera vhodil také do klece ručník.

Leo Brichta

O hlavní zápas galavečera se postarali český bijec Leo Brichta a rakouský ranař Tamirlan Dadaev. Zápas začal sice opatrně, ale již v prvním kole si Brichta na Dadaeva vylezl a následně se ho chytil jako klíště a nekompromisně utáhl.