RFA – Grand Opening již tuto sobotu!

RFAJiž tuto sobotu 14. května se uskuteční v bratislavské NTC aréně očekávaný druhý galavečer nové organizace RFA. Galavečer nabídne celkem třináct duelů a hlavní bitvou večera bude souboj Nenad Avramovic vs Milan Ďatelinka!

14.5.2022 – Bratislava, Slovensko
RFA 2 – Grand Opening
Start v 17:00
PPV k zakoupení na RealsportTV!

Na druhém galavečeru nové organizace RFA nás čeká celkem 13 duelů z nichž 10 bude podle pravidel MMA a 3 budou podle pravidel RealFight. O hlavní zápas večera se postará Milan Ďatelinka. Rodák z Považské Bystrice se už nemůže dočkat návratu do klece. Jeho kvality ověří stálice srbského MMA Nenad Avramovic, pro kterého je dle jeho slov tento duel velká kariérní výzva.

Od československého souboje mezi Bernardem Plavcem a Sebastiánem Fapšem se očekává velká přestřelka. Fapšo, který je známý svou tvrdostí, slibuje knokaut v prvním kole. Proti ale bude Bernard Plavec, který sbíral zkušenosti na světových turnajích v zahraničí a dokázal se prokousat mezi špičku domácí scény.

RFA

Chybět nebude ani český super talent Leo Brichta. Ten poslednímu soupeři nedal nejmenší šanci, ale nyní jej čeká elitní bijec z Brazílie Arthur Lima. Brazilec dominuje v zápasech zejména na zemi, kde dokázal ukončit 6 duelů z 9 výher. Už v sobotu se dozvíme, jestli si Leo dokáže uhlídat zem a prosadit si své silné stránky.

Jozef Wittner jede do NTC arény dokázat, že je aktuální jednička
velterové váhy na Slovensku. Cestu mu však zkříží soupeř z Maďarska Martin Kalucz, který chce zviditelnit maďarské MMA dominantním výkonem a především výhrou výhrou.

RFA

Fanoušci se dále mohou těšit na Miroslava Brože, Mariána Jakubíka, Jakuba Kroftu, Pavlu Kladivovou, Natálii Grmanovou a mnoho dalších.


RFA - Grand Opening

14.5.2022 – Bratislava, Slovensko
RFA 2 – Grand Opening

PŘEDZÁPASY

Dohodnutá váha 51,5 kg
Beata Juhasz 🇭🇺🆚🇸🇰 Natálie Grmanová
70 kg – Real Fight
Jakub Krofta 🇨🇿🆚🇸🇰 Jacob Mikula
Bantamová váha
Pavla Kladivová 🇨🇿🆚🇸🇰 Elina Tauber
Velterová váha
Jan Králik 🇨🇿🆚🇸🇰 Michal Duba
Střední váha
Cleber Sousa 🇧🇷🆚🇵🇱 Mateusz Rybak

HLAVNÍ KARTA

Lehká váha
Julio Barreto 🇧🇷🆚🇸🇰 Marian Jakubík
Velterová váha 
Jan Fajk 🇨🇿🆚🇸🇰 Michal Glos
75 kg – Real Fight
Laszlo Bereczki 🇭🇺🆚🇸🇰 Jakub Kadáš
Velterová váha
Diego Otalora 🇨🇴🆚🇨🇿 Miroslav Brož
Velterová váha
Martin Kalucz 🇭🇺🆚🇸🇰 Jozef Wittner
Lehká váha
Arthur Lima 🇧🇷🆚🇨🇿 Leo Brichta
81 kg – Real Fight
Bernard Plavec 🇨🇿🆚🇸🇰 Sebastian Fapšo
Střední váha
Nenad Avramovic 🇷🇸🆚🇸🇰 Milan Ďatelinka