Řezníček vymazal Plesníka a čeká zápas o titul! Šour vypnul Vařaka!

Česká jednička křížové váhy Vladimír Řezníček (7-2-1, 3 KO) jasně vybodoval slovenskou hvězdu Michala Plesníka (4-1-0, 4 KO) a 16. prosince jej čeká souboj o český titul s neporaženým Vasilem Ducárem (4-0-0, 4 KO)!

Velmi těžkého soupeře čekal českou jedničku a zástupce Atom Chimera Plzeň, Vladimíra Řeznička. Oba borci jsou několikanásobnými amatérskými šampióny a Michal Plesník dokonce v profi ringu neměl jedinou porážku.

Tu mu dnes uštědřil až český bijec, který předvedl jeden z nejlepších výkonů za poslední roky a zaslouženě slovenského reprezentanta vybodoval, když jej dokonce ve druhém kole posadil na zadek.

Nyní čeká Řezníčka další těžký duel, do cesty se mu 16. prosince postaví neporažený knockouter Vasil Ducár, který na stejném galavečeru 3x v prvním kole uzemnil na podlahu ringu Radka Giessmanna. Tento duel bude o český titul ČUBP a bude vypsán na 10 kol.

“Původně jsme měli domluvený zápas se Slovákem Davidem Vyletělem, ale nakonec cca 10 dní před zápasem jsme museli udělat změnu a naskytla se příležitost boxovat s Michalem Plesníkem. Věděli jsme, že Plesník je vynikající boxer a případná výhra nás posune zase o velký kus dál. Vláďa zvládl zápas na jedničku a jsem rád, že se držíme stanoveného plánu. Nyní chceme titul a čeká nás další velmi těžký zápas s Vasilem Ducárem. Bude to další zápas pravdy, ale věřím, že ho zvládneme.” řekl manažer českého boxera Marek Jelínek

Hlavním zápasem na Dni rváčů byl souboj v těžké váze mezi neporaženým Pavlem Šourem (6-0-0, 5 KO) a ústeckým boxerem Radkem Vařakem (4-7-0, 2 KO).

Pavel byl jasným favoritem duelu a to potvrdil i v zápase, kdy Radka už v 1. kole brutálně sestřelil na podlahu ringu. Ten sice ještě vstal, ale v žádném případě nebyl schopný dál pokračovat v boji. Plzeňská hvězda tak udělala poslední krok k titulovému zápasu s Václavem Pejsarem, který by se mohl konat ještě letos.

“Zápas hodnotím velmi kladně. Pavel boxuje sice více jak dvacet let, ale nyní v profi ringu teprve vidím co v něm je. Skvěle se transformoval z amatérů a profesionální box mu více jak sedí. Nyní začneme jednání o český titul s Vaškem Pejsarem. Chceme aby byl ještě letos. Pravděpodobná místa konání jsou buď 16. prosince v Plzni nebo 30. prosince v pražské Lucerně. Výsledek jednání by měl být znám v následujících týdnech”. Potvrdil manažer Marek Jelínek

Výsledky:
Alois Škeřík vs Petr Pírko-Pulo
– Vítěz Škeřík 1. kolo TKO

Daniel Vencl vs Roman Horváth
– Vítěz Vencl 1. kolo KO

Vasil Ducár vs Radek Giessmann
– Vítěz Ducár 1. kolo TKO

Miloš Kuběna vs Jakub Hostinský
– 39:36 – 39:37 – 38-38

František Kohout vs Miloslav Pávek
– 39:37 – 40:36 – 40:36

Petr Matějka vs Vilda Farkač
– vítěz Matějka 4. kolo KO

Vladimír Řezníček vs Michal Plesník
– 58:56 – 59:55 – 59:55

Pavel Šour vs Radek Vařak
– Vítěz Šour 1. kolo KO