Respirátory české výroby FFP2 a FFP3!

V souvislosti s koronavirovou epidemií aktuálně nabízí internetový prodejce respiratorycz.cz kvalitní certifikované české výroby značky Royax!

Respirátory mají všitý plíšek na pohodlné přizpůsobení horní části masky na nos. Jedná se o profesionální respirátory vhodné do zdravotnictví, státní správy, do firem a provozoven, ale i pro jednotlivce na osobní užití.
⇒ KOUPIT ZDE ⇐

Respirátory a roušky jsou vyráběny s důrazem na kvalitu produktu a důrazem na čisté kontrolované prostředí .
Veškeré produkty jsou vyrobeny z evropských materiálů na automatizovaných výrobních linkách s kapacitou až 5 mil. kusů od každého produktu měsíčně.
⇒ KOUPIT ZDE ⇐


Filtrační třída FFP2 poskytuje středně vysoký stupeň ochrany. Chrání proti středně toxickým částicím, proti zdraví škodlivým mutagenním látkám, fibrogenním látkám, azbestu, proti zdraví škodlivému prachu, kouři a aerosolům do stupně koncentrace 10xNPK/PEL, s filtrační účinností rovnou nebo vyšší 95 %. Skládá se ze 4 vrstev.
⇒ KOUPIT ZDE ⇐


Filtrační třída FFP3 poskytuje maximální stupeň ochrany. Chrání proti středně toxickým částicím, proti zdraví škodlivým mutagenním látkám, fibrogenním látkám, azbestu, proti zdraví škodlivému prachu, kouři a aerosolům do stupně koncentrace 10xNPK/PEL, s filtrační účinností rovnou nebo vyšší 99 %. Skládá se ze 4
⇒ KOUPIT ZDE ⇐