Real Fight Arena ukořistila Miroslava Brože!

Miroslav „inkvizitor“ Brož je další posilou nově vzniklé organizace RFA – Real Fight Arena. První galavečer plánuje organizace na 14. května v bratislavské NTC aréně!

Nová organizace v minulých týdnech a měsících hodně posilovala svůj tým fighterů a podepsala několik hodně zajímavých jmen české a slovenské scény. Tomáš Deák, Jozef Wittner, Tomáš Možný, Sebastián Fapšo nebo Leo Brichta patří beze sporu mezi nejlepší zápasníky, které organizace podepsala.

Nyní RFA ulovila skvělého českého fightera, kterým je Miroslav „Inkvizitor“ Brož. Ten má aktuálně formu jako hrom a dokázal vyhrát v letošním roce hned dva těžké duely v domácí organizaci Oktagon. Nejprve v květnu vybodoval německého bijce Christiana Jungwirtha a v září uškrtil tvrdého Francouze Emmanuela Dawu.

Ještě než Miroslav Brož nastoupí v nové organizaci, postaví se do klece na zítřejším galavečeru KSW 65, kde vyzve domácí hvězdu Adama Niedźwiedźe. Bez ohledu na výsledek uvidíme samozřejmě Brože 14. května v Bratislavě na prvním galavečeru RFA.


Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz