Ready To Fight: Figueroa vs Fulton!

Světový neporažení šampióni super bantamové váhy Brandon Figueroa a Stephen Fulton mají odváženo a zítra se na galavečeru v Las Vegas utkají o tituly WBO a WBC na Sport 1 HD! Video z vážení v článku!

27.11.2021 – Park Theater, Las Vegas, USA
Super bantamová váha
🇺🇸 Brandon Figueroa vs Stephen Fulton 🇺🇸
Přímý přenos na Sport 1 HD!

Neporažená americká a světová jednička „The Heartbreaker“ Brandon FIGUEROA (22-0-1, 17 KO) a neporažená americká a světová dvojka „Cool Boy Steph“ Stephen FULTON (19-0-0, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové pásy WBO a WBC!

Vážení
Brandon Figueroa 55,2 kg
Stephen Fulton 55,2 kg

Čtyřiadvacetiletý Figueroa získal regulérní pás WBA teprve loni v září, kdy v desátém kole ukončil krajana Damiena Vazqueze. Následně letos v květnu pás obhájil a získal především titul WBC, když v sedmém kole knockoutoval neporaženého mexického šampióna Luise Nera.

Klasický pás WBA (měl regulérní titul WBA ne hlavní pás WBA super) mu byl odebrán a nyní ho čeká obhajoba titulu WBC a střetne se s neporaženým šestadvacetiletým držitelem titulu WBO Stephenem Fultonem. Ten získal titul ve svém posledním zápase letos v lednu, kdy jasně vybodoval do té doby neporaženého šampióna Angela Lea.