Ramirez vs Barrera 9. července!

Gilberto Ramirez vs Arthur AbrahamBývalý šampión super střední váhy Gilberto Ramirez má před sebou další duel v polotěžké váze. V červenci se utká s Kubáncem Sullivanem Barrerou!

9.7.2021 – USA
Polotěžká váha
Gilberto Ramirez vs Sullivan Barrera
Přímý přenos na DAZN

Mexická neporažená jednička a světová sedmička “Zurdo” Gilberto RAMIREZ (41-0-0, 27 KO) a kubánská jednička a světová desítka Sullivan BARRERA (22-3-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás Severní Ameriky NABF!

Devětadvacetiletý Ramirez v prosinci 2018 obhájil popáté světový titul WBO v super střední váze, když ovládl na body vyrovnanou bitvu s Američanem Jesse Hartem.

Arthur Abraha vs Gilberto Ramirez

Následně Ramirez přešel do polotěžké váhy a v dubnu 2019 vyprovodil z ringu ve čtvrtém kole amerického boxera Tommy Karpencyho. Následovala rok a půl dlouhá pauza a bývalý šampión se mezi šestnáct provazů vrátil až loni v prosinci, kdy v desátém kole ukončil osmatřicetiletého Alfonsa Lopeze a získal pás Severní Ameriky NABF.

Nyní má tak před sebou obhajobu pásu a do cesty se mu postaví kubánský vyzývatel Sullivan Barrera. Ten už má za sebou neúspěšný boj o světový titul, když před třemi lety podlehl ruskému šampiónovi Dmitry Bivolovi.

Kubánec boxoval naposledy před dvěma lety, když jej před jasně na body vybodoval Jesse Hart, kterého Ramirez již dvakrát porazil.