Pulev zraněn! Joshua se utká s Takamem!

Anthony Joshua vs Carlos TakamTak to je šok. Bulharská jednička se během přípravy na titulový zápas zranil a 28. října jej nahradí francouzský střelec Carlos Takam!

28.10.2017 – Principality Stadium, Cardiff, Anglie
Těžká váha
Anthony Joshua vs Carlos Takam
Neporažená britská a světová jednička “AJ” Anthony JOSHUA (19-0-0, 19 KO) a francouzská dvojka Carlos TAKAM (35-3-1, 27 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, IBF a IBO!

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Měl to být souboj mezi světovou jedničkou a světovou čtyřkou. Jenže oficiální vyzyvatel za organizaci IBF, Bulhar Kubrat Pulev (25-1-0, 13 KO) se během přípravy na tento těžký zápas poranil hrudní sval a zápas se musel odložit. Nicméně to vypadá, že by se měl konat ještě letos, dle prvních zpráv by měla rekonvalescence bulharského boxera trvat zhruba měsíc.

Joseph Parker vs Carlos Takam

Tým Anthony Joshuy v čele s manažerem a promotérem Matchroom boxing, Eddie Hearnem musel narychlo řešit náhradu. Tu v poměrně krátkém čase našel ve francouzské dvojce Carlosovi Takamovi. Ten se tak podruhé utká o světový titul, ačkoliv ten první byl menší světové organizace WBF, když v roce 2013 porazil technickým knockoutem v 8. kole Američana Michaela Granta.

Carlos Takam

Anthony Joshua vs Carlos Takam