Pulev vs Mir v trojúhelníkovém ringu Traid Combat!

Bulharský boxer Kubrat Pulev a bývalý UFC šampión Frank Mir se utkají v boxerském duelu v revolučním trojúhelníkovém ringu na galavečeru v Texasu! Zápas vypsán na netradičních 9 kol! Video v článku!

27.11.2021 – Globe Life Field, Arlington, USA
Těžká váha
🇧🇬 Kubrat Pulev vs Frank Mir 🇺🇸

Bulharská jednička a světová desítka „The Cobra“ Kubrat PULEV (28-2-0, 14 KO) a bývalý šampión UFC Frank MIR (0-1-0) se utkají v devítikolové bitvě ve speciálním trojúhelníkovém ringu!

Čtyřicetiletý bulharský veterán Kubrat Bulev stále naposledy v ringu loni v prosinci, když v Londýně podlehl v titulové bitvě s tehdejším šampiónem těžké váhy Anrthony Joshuou, který jej knockoutoval v devátém kole.

Dvaačtyřicetiletý bývalý šampión největší MMA organizace světa UFC Američan Frank Mir získal titul UFC poprvé již v roce 2004. Co se týče boxu, na svém kontě má pouze jeden oficiální profesionální duel z letošního dubna, kdy na body podlehl bývalé světovému šampionovi Steve Cunninghamovi.

Nyní se oba veteráni bojových sportů střetnou na galavečeru platformy Triller, která představí svůj nápad v podobě trojúhelníkového ringu „Triad Combat“. Oba zápasníci budou mít hybridní 8mi uncové rukavice s volnými prsty a každé z devíti kol bude mít délku dvě minuty.