Pulev se vrátí 23.3.2019, ale opět je bez soupeře!

S Kubratem Pulevem (26-1-0, 13 KO) se letos táhne smůla na soupeře. Původně plánovaný duel s Heleniusem nedopadl. Nyní se stáhl i rumunský náhradník Bogdan Dinu (18-1-0, 14 KO).

Bulharská „Kobra“ Kubrat Pulev má letos zkrátka smůlu na soupeře. Po přestupu pod promotérskou stáj Top Rank se nedaří rodákovi ze Sofie najít soupeře pro americký debut. Původně plánovaný souboj se „Severskou Noční Můrou“ Robertem Heleniusem ztroskotal již na jednáních. Oba tábory se nebyly schopné domluvit na podmínkách kontraktu. Jméno obrovitého Fina se následně skloňovalo s debutem Oleksandra Usyka v těžké váze.

Kubrat Pulev vs Samuel Peter

Pro povinného vyzývatele organizace IBF se rýsoval, skoro ihned, další souboj. Nabídku měl zvažovat dvaatřicetiletý Rumun, Bogdan Dinu. Světová pětapadesátka ovšem na poslední chvíli z duelu vycouvala a tak bude muset Pulev hledat soupeře pro zámořský debut dále. Bulhar se každopádně ukáže na galavečeru 23.3.2019 v Costa Mesa, což je městečko ležící kousek od Los Angeles. To je ovšem zatím jediná zaručená informace. Ve hře jsou stále zmíněná jména Oscara Rivase a nyní i Tysona Furyho, který přešel pod hlavičku Top Rank. Nevylučuje se ani střet s Bryantem Jenningsem, jenž taktéž patří pod Boba Aruma.