Pulev: Nebudu už čekat, chci Joshuu!

Bulharská jednička Kubrat Pulev už nechce dále odsouvat zápas s Anthony Joshuou. Zápas se měl konat 20. června ale byl odložen kvůli pandemii koronaviru. Kde se souboj uskuteční?

„The Cobra“ Kubrat Pulev (28-1-0, 14 KO) již nechce dále čekat na souboj s šampiónem z britských ostrovů Anthony Joshuou (23-1-1, 21 KO). Souboj se měl uskutečnit již loni, ale Pulev dal svolení k odvetnému zápasu Joshuy s Ruizem a organizace IBF tak vydala rozhodnutí, že vítěz se s Pulev musí neprodleně utkat. 

Joshua v odvetě Ruize snadno porazil a vzal si zpět všechny své tituly. Následně se domluvil zápas s Pulevem s datem 20. června. Jenže z důvodu pandemie koronaviru byl zápas zrušen.

Před nedávnem se dokonce začali šířit spekulace o možném zápasu Anthony Joshua vs Tyson Fury, neboť tento duel by chtěl vidět celý svět. Jenže to by již tak dlouho čekajícího Puleva stálo minimálně další půl rok čekání.

„Již byl další odklad neposvětil, to nepřipadá v úvahu. Udělal jsem to jednou, protože Joshua měl první porážku a jako sportovec vím co to pro něj znamenalo a chtěl sem mu vyhovět. Jenže teď je jiná situace a já bojovat chci. Vím, že se mě bojí a jako šampión přede mnou utíká. Joshua má pouze dvě varianty. Buď se semnou utká nebo přijde o pás“. řekl nekompromisně Bulhar