Pulev má přednost před Usykem!

7. prosince nás čeká velmi očekávaná odveta Andy Ruiz vs Anthony Joshua o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. Na výsledek také netrpělivě čekají povinní vyzyvatelé Kubrat Pulev a Oleksandr Usyk!

7.12.2019 – Diriyah Aréna, Saúdská Arábie
Těžká váha
Andy Ruiz vs Anthony Joshua
Mexická a světová jednička “Destroyer” Andy RUIZ jr (33-1-0, 22 KO) a britská jednička a světová trojka “AJ” Anthony JOSHUA (22-1-0, 21 KO) se utkají v dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Odvetu mezi Ruizem a Joshuou netrpělivě vyhlíží nejen fanoušci a odborná veřejnost, ale také povinní vyzývatelé organizací WBO a IBF.

Za WBO to je neporažený olympijský šampión z Londýna a bývalý vládce křížové váhy, Ukrajinec Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO). Za organizaci IBF je to bulharská Kobra Kubrat Pulev (28-1-0, 14 KO).

Kubrat Pulev

Naštěstí organizace mezi sebou velmi intenzivně jednali a domluvili se, že vítěze má přednostní právo vyzvat Bulhar Kubrat Pulev, který ovládl loňský eliminační souboj s Hughie Furym (23-3-0, 13 KO), kterého porazil jednoznačně na body.

Pokud by se ovšem vítěz zápasu Ruiz vs Joshua nechtěl utkat s Pulevem, tak by o pás přišel, ten by se uvolnil a boxoval by o něj Pulev se soupeřem z ratingu organizace IBF.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *