Pulev jasně dominoval a porazil Forresta!

Kubrat Pulev vs Jerry ForrestBývalý vyzývatel o světové tituly těžké váhy bulharská kobra Kubrat Pulev nedal americkému boxerovi Jerrymu Forrestovi sebemenší šanci a jasně vyhrál na body!

14.5.2022 – Forum, Inglewood, USA
Těžká váha
Kubrat Pulev 🇧🇬🆚🇺🇸 Jerry Forrest
Abe Belardo 99:91
Josef Mason 99:91
Pat Russell 98:92

Jednačtyřicetiletý veterán „The Cobra“ Kubrat Pulev (29-2-0, 14 KO) v noci potvrdil, že ještě zdaleka nepatří do starého železa a předvedl dominantní výkon. Do cesty se mu postavil čtyřiatřicetiletý americký boxer „Slugger“ Jerry Forrest (26-5-2, 20 KO), který je na třicáté příčce světového žebříčku.

Kubrat Pulev vs Jerry Forrest

Pulev již od úvodního kola svým typickým stylem svého soupeře ničil a boxoval na jistotu. Každé kolo šlo za ním a prakticky Forrestovi nedovolil žádný větší útok. Rozhodčí tak neměli nijak těžkou práci a Bulhar si došel zaslouženě pro devětadvacáté vítězství kariéry. Zároveň si upevnil jedenáctou příčku ve světovém žebříčku.

Kubrat Pulev vs Jerry Forrest

Nicméně zápas se neobešel bez problému a kvůli rukavicím Jerryho Forresta se zpozdil o celou hodinu. Forrestovi totiž neseděli rukavice, tak se hledala náhrada a nakonec tým Kubrata Puleva půjčil americkému týmu záložní rukavice, ve kterých nakonec Forrest do zápasu nastoupil.