Promo video k zápasu Wilder-Breazeale z dílny stanice Showtime!

Aktuální šampion WBC a světová dvojka těžké váhy, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (40-0-1, 39 KO), se střetne, 18.5.2019 v Barclays Center, se světovou jedenáctkou, Dominicem „Trouble“ Breazealem (20-1-0, 18 KO).

Bude to osobní a bude to hodně tvrdé. Střet šampiona organizace WBC, Deontaye Wildera, s povinným vyzývatelem, Dominicem Breazeale, slibuje hodně kvalitní podívanou. Oba bijci se totiž příliš nemusí, což dokazují i jejich slova. „Uvidíme, co se stane, protože je to sakra osobní. Jsem knockoutový umělec a to, co dělám nejlépe je, že tyhle sráče posílám do bezvědomí.“ – Rozvášnil se o víkendu alabamský knockoutér. „ Dám fanouškům to, na co čekají. Jestli chcete vidět dobrý box, tak dobře mohu boxovat, ale buďme k sobě upřímní. Nikdo nechodí se dívat na box. Lidé chtějí knockout. Moje motto je jasné : Neplatí mi přesčasy.“ – Slibuje ostrou řež třiatřicetiletý šampion.

„Naučil jsem se prohrou od Anthonyho Joshuy více, než za celou svoji amatérskou a profesionální kariéru. Poučil jsem se. Chci v příštím duelu předvést velkolepý knockout, který ohromí boxerskou veřejnost. Nikdy jsem nešel vyloženě po knockoutu, ale tentokrát to bude jiné. Wilder už nevstane.“ – Prohlásil stejně starý vyzývatel, Dominic „Trouble“ Breazeale. Fanouškům nyní nezbývá nic jiného, než se pohodlně usadit, podívat se na promo video, které připravila stanice Showtime a odpočítávat dny do této velké bitvy, protože přesně za týden uvidíme oba hlavové Američany v ringu a jen jeden odejde s pásem mistra světa.