Procházka brutálně sestřelil Reyese ve 2. kole!

Senzace českého samuraje! Jiří “Denisa” Procházka tvrdě loktem v otočce vypnul Dominicka Reyese a připsal si druhou výhru v nejprestižnější MMA lize světa! Blíží se zápas o titul?!

1.5.2021 – UFC Fight Night, Nevada, USA
Polotěžká váha
Jiří Procházka vs Dominick Reyes

Osmadvacetiletý český samuraj Jiří “Denisa” Procházka opět předvedl neskutečný výkon. První kolo nabídlo vyrovnanou a tvrdou bitvu, kde s oba soupeři podarovali mnoho přesných knockoutových úderů.

Ve druhém kole se dostal Procházka do problémů, když jej Reyes čistě trefil a následně dostal na zem, kde chtěl českého bijce utáhnout. Ale Procházka se z problémů dostal a tvrdý boj pokračoval opět v postoji.

Pak ale přišel přesný a brutální loket z otočky a Reyes se skácel k zemi a ringový Herb Dean okamžitě zápas ukončil. Reyes ještě dlouho poté seděl a byl silně z tvrdého knockoutu otřesen. Procházka si i hlasitě řekl o bonus za výkon večera.

Procházka si tak připisuje druhou výhru v UFC a udělal velký krok k souboji o titul v polotěžké váze, které kraluje polský válečník Jan Blachowicz. Procházka byl před tímto duelem na páté pozici a Reyes na třetí, dá se předpokládat, že se český fighter posune na Američanovo místo.

Po zápase přišel za Procházkou prezident UFC Dana White a řekl: “PŘÍŠTĚ JDEŠ O TITUL! 

www.bjp-store.com