Proč se hádal otec Joshuy s Hearnem? Brit byl údajně na tréninku před soubojem knockoutován!

Konspiračních teorií přibývá. Od ječného zrna v oku bývalého krále těžké váhy, až po prodaný souboj kvůli sázkovým kancelářím. Nyní reportér World Boxing News přišel se zajímavou informací, která by mohla vše objasnit.

Po celém světě se snažili fanoušci bývalého krále těžké váhy, Anthonyho Joshuy, vymyslet důvod, proč jejich idol padl. Různé omluvy střídaly velice zajímavé konspirační teorie. Samozřejmě bývalý držitel titulů WBA, WBO, IBF a IBO opravdu nevypadal ve své kůži. Chyběla mu pomyslná jiskra a hlad po vítězství. Nehledě na to, že se hned po duelu pohádal otec rodáka z Watfordu s jeho promotérem a nikdo netušil proč se tak stalo. Nyní konečně vyplouvají na povrch různé informace, které by mohly být důvodem hádky těchto dvou mužů.

Podle novináře z World Boxing News stojí za hádkou Roberta Joshuy a promotéra Eddieho Hearna fakt, že devětadvacetiletý bývalý šampion byl před duelem na tréninku knockoutovaný. Tomu by nasvědčovali i zranění v obličeji bývalého šampiona, což je vidět na předzápasových fotografiích. Jenže podle veškerých informací měl být Joshua fyzicky v pořádku (musel být, jelikož by jej lékaři nepustili do duelu). Problém byl psychického rázu. V šatně před duelem se údajně Joshua sesypal a řekl, že do duelu nenastoupí. Eddie Hearn ho nakonec přesvědčil, že o nic nejde a že duel pohodlně vyhraje. Nevyhrál a proto se do Hearna pustil Robert Joshua, protože britský promotér moc dobře věděl, co se může stát.