Proboxing title belt

Proboxing beltSTANOVY K PÁSU NAŠEHO MAGAZÍNU

Pás Proboxing.cz je cena, o kterou můžou boxovat pouze boxeři na vozíku. Jedná se o oficiální pás pro mistra české republiky v paraboxu České paraboxerské asociace.

PARABOX

1. Pás Proboxing.cz může vlastnit pouze jeden boxer nebo boxerka na vozíku.

2. Zápasy jsou vypsané výhradně na 4 kola po 1,5 minutě.

3. Každý boxer na vozíku musí před zápasem projít standardní předzápasovou zdravotní prohlídkou, která se musí uskutečnit nejpozději v den zápasu.

4. Pokud je pás volný a nedrží ho žádný boxer na vozíku, tak titulový zápas určí po vzájemné dohodě vedení našeho webu Proboxing.cz spolu s vedením České paraboxerské asociace.

5. Každý šampión Proboxing.cz musí pás obhájit do 12ti měsíců od jeho zisku, jinak se pás uvolní do nového zápasu. Držitel pásu je povinen neprodleně titul odevzdat vedení Proboxing.cz nebo České paraboxerské asociace nejpozději do 30ti kalendářních dnů po uplynutí 12ti měsíční zápasové nečinnosti. V opačném případě si nárokujeme sankci ve výši 2500 kč.

6. Pás Proboxing.cz je zdarma, jedná se o tzv. putovní pás. Pokud tedy šampión zápas prohraje, přijde o titul fyzicky a předává se novému vítězi. Pokud by chtěl mít šampión svůj vlastní pás, který mu zůstane navždy, musí zaplatit poplatek 1500 kč nejpozději v den zápasu. Poplatek bude v plné výši použit na nákup nového pásu.

7. Každý boxer na vozíku musí tyto stanovy podepsat před každým zápasem o titul Proboxing.cz, jinak je zápas neplatný a nebude zapsán jako oficiální.

8. Všechny zápasy o pás Proboxing.cz musejí být schváleny jedním zástupcem z proboxing.cz a jedním z České paraboxerské asociace.

⇐ VRÁTIT ZPĚT