Připravuje se Klitschko na návrat do ringu?!

Britský uznávaný novinář Steve Bunce se nechal slyšet, že se možná připravuje návrat legendárního ukrajinského boxera a bývalého šampióna těžké váhy zpět mezi šestnáct provazů již 13. dubna!

Úřadující světový šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) stále hledá soupeře pro svůj další boj. Prozatím má naplánovaný datum na sobotu 13. dubna na stadionu ve Wembley. Spekulovalo se o sjednocujícím titulovém zápasu s dalším neporaženým šampiónem Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO), který má v držení titul WBC.

Jenže americký boxer a jeho tým dává přednost odvetě s Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). Obě strany rovněž potvrdili vzájemnou komunikaci a jednání o nové smlouvě a zápas rovněž posvětila organizace WBC.

Eddie Hearn se netají tím, že svého svěřence Anthony Joshuu chce dostat na americký kontinent a ve hře je zápas neporaženým obrem Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Ten má prozatím plánovaný souboj na 18. ledna v newyorském Madison Square Garden Theater.

A pak je tady Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO), který v odvetě spráskal Derecka Chisoru (29-9-0, 21 KO) a brousí si zuby na odvetu s Joshuou o světové tituly.

No a teď je tady zajímavá informace z úst uznávaného britského novináře Steve Bunce, který je přesvědčen o tom, že se „Dr. Steelhammer“ Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) vrátil letos ve svých 42 letech zpět do ringu a bude to právě v souboji s Dillianem Whytem o odvetu s Anthony Joshuou,

„Já mám pořád pocit, že se Anthony Joshua a Jarrell Miller utkají v Americe. Buď se dubnový datum ve Wembley stáhne a nebo se tam bude konat velké překvapení. Slyším o boji, který se může stát“. řekl Steve Bunce

A dodává: „Wladimir Klitschko se vrátí a bude znovu bojovat. Bude to souboj s britskou těžkou váhou. Myslím, že zápas bude právě 13. dubna ve Wembley ale soupeř nebude ani Joshua, ani Fury“.

Na dotaz, zdali myslí Dilliana Whyte, odpověděl: „Ano, je to jedna z bláznivých variant na začátek tohoto roku. Nicméně mohly by to být falešné zprávy, ale taky mohou být skutečné“. Uzavřel Bunce

Wladimir Klitschko

Připomeňme, že Klitschko stál naposledy v ringu 29. dubna 2017, kdy v jednom z nejsledovanějších a nejkrásnějším zápasů poslední doby prohrál s Anthony Joshuou v 11. kole technickým knockoutem.

Vrátí se Klitschko zpět do ringu?