Price: Myslím, že Joshua nemá jak Usyka porazit!

David priceV nadcházejících týdnech bychom se pomalu, ale jistě měli konečně dozvědět datum plánované odvety Usyk vs Joshua. Bývalý britský boxer David Price vidí šance svého krajana jako minimální!

„Každý boxer má svého soupeře a někoho, kdo je lepší, protože každému vyhovuje jiný styl boje a jiná taktika. Samozřejmě k tomu patří i štěstí v jaké jste právě formě a rozpoložení. Zároveň nevidím jaké štěstí by musel mít Anthony Joshua, aby Usyka porazil. Usyk zápas vyhrál takovým stylem, že Joshua ho nemá jak porazit“ říká bývalý sparing partner Joshuy David Price

A dodává „Jediný, kdo má šanci skvělého Ukrajince porazit je pouze Tyson Fury nebo Joe Joyce. Joyce má neskutečně nepříjemný styl boje, je chytrý, rychlý a tvrdý. Byl by to hodně technický zápas, ale určitě by jeho šanci byly větší než jaké má Joshua. No a Tyson Fury? Ten si snad najde způsob jak porazit kohokoliv“. Uzavřel přemožitel českých bijců Václava Pejsara a Ondřeje Pály.

Rodák z Liverpoolu David Price (25-7-0, 20 KO) ukončil profesionální kariéru v říjnu 2019, kdy jej ve čtvrtém kole ukončil krajan Dereck Chisora. Během své kariéry držel oba prestižní britské pásy BBBofC a Commonwealth nebo Kontinentální titul organizace WBA.
Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz