Prezident Top Rank Boxing: Deontay Wilder se rozhodně nevzdá třetího souboje s Tysonem Furym!

Stáj Top Rank Boxing rozhodně nebude přemlouvat bývalého šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO), aby se vzdal třetího souboje s aktuálním králem těžké váhy Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO).

Prezident stáje Top Rank Boxing, která zastupuje aktuálního krále těžké váhy a šampiona WBC Tysona Furyho, popřel zvěsti o tom, že by chtěli přesvědčit Deontaye Wildera, aby se vzdal třetího souboje s Britem. Toto zbožné přání před nedávnem vypustil do světa Eddie Hearn, který by rád uskutečnil sjednocující souboj mezi rodákem z Manchesteru a svým svěřencem Anthonym Joshuou. „Osobně jsem o tom s nikým nemluvil a nemám to ani v plánu. V tuto chvíli jednám s týmem Wildera o možných termínech pro třetí souboj s Tysonem Furym. Chceme to uskutečnit na konci léta, nebo začátkem podzimu. Podle toho, jak se bude pandemie koronaviru vyvíjet. Mluvil jsem s nimi i možných lokalitách.“ – Prozradil Todd DuBoef.

„Jestli by se souboj mezi Wilderem a Furym nemusel uskutečnit? Nejsem oprávněn k tomu, abych taková prohlášení dělal, ale neslyšel jsem nic o tom, že by Deontay ten souboj nechtěl. Nikdo nám nic takového neřekl. Máme platnou smlouvu a na jejím základě musíme jít do třetího souboje s Wilderem. Joshua je smluvně vázán k souboji s Pulevem, který je jeho povinným vyzývatelem. V tuhle chvíli se až příliš spekuluje o souboji Furyho s Joshuou, ale my máme povinnosti vůči Wilderovi, takže se primárně zaměřujeme na tento duel. Doposud neproběhla žádná jednání o sjednocujícím souboji, takže proč to rozebírat. Nemyslím si, že by Deontay, nebo Kubrat chtěli ustoupit stranou.“ – Odmítl spekulace kolega Boba Aruma. Je tedy nejspíše jasné, že na sjednocující souboj mezi Joshuou a Furym dojde až v příštím roce.