Přestřelka na sociálních sítích pokračuje. Fury se pustil do manažera Wildera!

Bývalý světový šampion těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) pokračuje v ostré konverzaci na twitteru, kde nedávno setřel prezidenta WBO Paca Valcarcela. Nyní jeho slovům neunikl Lou DiBella.

Prezident organizace WBO Paco Valcarcel zřejmě nechtěně spustil zlobu britského obra Tysona Furyho, když pod video nastupující hvězdy těžké váhy Bakhodira Jalolova (6-0-0, 6 KO) napsal, že by jej rád viděl v ringu s někým, jako je rodák z Manchesteru. Jednatřicetiletý Brit okamžitě reagoval. „Haha! Možná bys to i viděl, když bys mě neodstranil z první příčky svého žebříčku a nenahradil mě nějakým šaškem z křížové váhy (Oleksandr Usyk).“ – Tím však vášnivá debata ani zdaleka neskončila, jelikož se do ní vložil i zástupce Deontaye Wildera, Lou DiBella, jenž zároveň zastupuje i zmíněného Uzbeka.

„Se vší úctou k holohlavému muži, ale Jalolov se propracuje sám k bitvě s tebou. Mimochodem všechno nejlepší do roku 2020 v ringu i mimo něj.“ – Rýpl si do Brita DiBella. „Ty si vážně myslíš, že budu čekat, až vybuduješ rekord tohoto nováčka se šesti zápasy? Haha… Mám před sebou tři zápasy a pak končím. Jsem starý.“ – Odpověděl Fury. „Mám ponožky ve tvém věku strýčku Festře, ale pokud chceš jen tři souboje, pak vydělej prachy a uteč. Jen to nejlepší tobě a tvé rodině.“ – Rýpal dál DiBella, který označil hvězdného „Gypsy Kinga“ za strýčka Festera z Addamsovy rodiny. Každopádně je asi opravdu nereálné, aby se Fury potkal s Jalolovem, jelikož pětadvacetiletý boxer aktuálně směřuje svoji pozornost na olympijské hry v Tokiu.