Povetkinův promotér: Souhlasím s odložením souboje. Whyte je rozhodně nebezpečný soupeř!

Zástupce ruského veterána Alexandera „Ruského Vítěze“ Povetkina (35-2-1, 24 KO), Andrey Ryabinsky, podpořil svého britského kolegu Eddieho Hearna ohledně odložení souboje mezi jeho svěřencem a Dillianem „The Body Snatcher“ Whytem (27-1-0, 18 KO).

Souboj mezi prozatímním šampionem WBC Dillianem Whytem a bývalým regulérním šampionem WBA Alexanderem Povetkinem se oficiálně posunul na pozdější datum. Duel mezi světovou šestkou a světovou sedmičkou se měl odehrát 2.5.2020 v Manchesteru, ale kvůli pandemii koronaviru na něj nedojde. Fanoušci však nemusí zoufat, protože Eddie Hearn se jej rozhodl přeložit na 4.7.2020 a o bitvu mezi výřečným Britem a ruským veteránem rozhodně nepřijdeme. V tomto rozhodnutí podpořil svého britského kolegu i ruský promotér Andrey Ryabinsky, který zároveň přiznal, že Whyte je hodně nebezpečným soupeřem.

„Koronavirus se bohužel hodně šíří i v Anglii a právě proto musela být přijata přísná opatření, aby nedošlo k dalšímu šíření. Samozřejmě se to dotklo i souboje mezi Alexanderem a Dillianem a proto jejich duel bude odložen. Ovšem to se očekávalo již několik dní a já své britské partnery podporují v tomto přeložení duelu. Je to rozumný krok v této situaci.“ – Rozpovídal se vlivný ruský promotér. „Až na tuto bitvu dojde, tak se máme rozhodně na co těšit, protože to bude velkolepé. Whyte je neskutečně nebezpečný soupeř a to v lidech vyvolává ty správné emoce. Na úrovni, na které Alexander bojuje, ovšem neexistují slabý soupeři. Všichni chlapci jsou již kvalitní a silní.“ – Zakončil debatu Ryabinsky a nedá se s ním nesouhlasit. Oba borci vyznávají ofenzivní styl boje a my se tak můžeme těšit na parádní bitku.