Povetkin se nakonec opravdu střetne s Hunterem na galavečeru v Saúdské Arábii!

Podle slov ruského promotéra Andreye Riabinského, který zastupuje aktuální světovou šestku těžké váhy Alexandera „Ruského Vítěze“ Povetkina (35-2-0, 24 KO), se jeho svěřenec opravdu střetne s Michaelem „The Bounty“ Hunterem (18-1-0, 12 KO).

Dlouho se o tomto souboji spekulovalo a ještě není nic oficiálně potvrzeno, ale podle veškerých informací je ruka v rukávu, tedy alespoň podle ruského promotéra Andreye Riabinského. Aktuální světová šestka těžké váhy Alexander Povetkin by se měl 7.12.2019 v Saúdské Arábii utkat s aktuální světovou třiadvacítkou Michaelem Hunterem. Pro jednatřicetiletého Američana, jenž v těžké váze ještě neprohrál, půjde o druhý střet s ruským borcem v tomto roce a zároveň půjde o největší výzvu v nejtěžší váhové kategorii. Čtyřicetiletý ruský veterán se postupně vrací na vítěznou vlnu po porážce s Anthonym Joshuou v minulém roce. Pro oba borce půjde o nesmírně důležitý souboj, který je může posunout k vysněnému boji o titul.

„Smlouva o duelu mezi Povetkinem a Hunterem ještě nebyla podepsána, ale již jsme dosáhli dohody. Nyní je již jen potřeba dořešit formality a Saša se představí v Saúdské Arábii.“ – Rozpovídal se zástupce ruského válečníka pro agenturu Tass. Galavečer v saúdskoarabské Rijádu bude tedy velkou přehlídkou těžkých vah, jelikož zde uvidíme hned šest bojovníků, kteří aktuálně patří do TOP 35 královské kategorie. Hlavním tahákem večera bude odveta mezi Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO). K těm by se měl přidat již zmíněný duel mezi Povetkinem a Hunterem, ale také souboj chorvatského prospektu Filipa „El Animal“ Hrgoviče (9-0-0, 7 KO) s americkým veteránem Ericem „Drummer Boy“ Molinou (27-5-0, 19 KO).