Potvrzeno. Szpilka s Chisorou posílí galavečer těžkých vah v Londýně!

Podle slov Eddieho Hearna by se měl zápas mezi Dereckem „WAR“ Chisorou (30-9-0, 21 KO) a Arturem „Szpila The Pin“ Szpilkou (22-3-0, 15 KO) oficiálně potvrdit začátkem příštího týdne.

Aktuální britská čtyřka a světová šestnáctka těžké váhy, Dereck Chisora, s největší pravděpodobností změří síly s polskou trojkou a světovou čtyřiadvacítkou těžké váhy, Arturem Szpilkou. Podle slov šéfa Matchroom Boxing, Eddieho Hearna, se tento souboj oznámí začátkem příštího týdne a doplní velkou kartu těžkých vah, která je naplánovaná na 20.7.2019 do londýnské O2 Arény. Pokud přičteme i souboj Chisory se Szpilkou, tak se na tomto galavečeru objeví hned šest těžkých vah a z toho budou čtyři borci hájit britské barvy.

V hlavním zápase večera se představí světová pětka těžké váhy, Dillian „The Body Snatcher“ Whyte, kterého prověří světová třináctka, Oscar „Kaboom“ Rivas. V britském derby poměří síly světová dvacítka, David „White Rhino“ Allen, se světovou devětačtyřicítkou, Davidem Pricem. Fanoušci těžkých vah se tedy mají rozhodně na co těšit. Jak Szpilka, tak Chisora budou chtít napravit dojem ze svých posledních soubojů, jelikož nepředvedli úplně kvalitní výkon. Navíc oba borci mají v zádech nové trenéry. Třicetiletý Polák nově trénuje s ruským trenérem Romanem Anuczinem. Chisora se sice již v souboji s Gashim prezentoval novým trenérem, ale s Davidem Coldwellem je pojí teprve krátká spolupráce.