Potvrzeno: Parker a Joyce se utkají 2. července!

Joseph Parker vs Joe JoyceBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker a Joe Joyce se utkají na galavečeru v Londýně 2. července pravděpodobně o prozatímní titul WBO! Video z face to face v článku!

2.7.2022 – Londýn, VB
Těžká váha
Joseph Parker 🇳🇿🆚🇬🇧 Joe Joyce

Novozélandská jednička a světový šestka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (30-2-0, 21 KO) a neporažená britská pětka a světová dvanáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (13-0-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO!

Třicetiletý Joseph Parker stál v loňském roce v ringu třikrát a všechny těžké duely zvládl. Nejdříve v únoru jasně vybodoval do té doby neporaženého krajana Junior Fa a následně dvakrát na body přetlačil v těžkých duelech Derecka Chisoru. Nyní má velkou možnost přiblížit se opět světovému titulu.

2. července se utká s povinným vyzývatelem za organizaci WBO, šestatřicetiletým Joy Joycem. Ten má v držení stříbrný pás WBC, Mezinárodní pás WBO a britský titul Commonwealth. Naposledy boxoval loni v červenci v šestém kole ukončil Carlose Takama.

Prozatímní světový titul nebyl zatím u tohoto boje oficiálně potvrzen, ale dá se očekávat, že se tak stane. Joyce je povinným vyzývatelem Oleksandra Usyka, ale ten má před sebou odvetu s Anthony Joshuou a Joseph Parker je hned na druhé pozici za Joycem v žebříčku WBO!