Potvrzeno: Lomachenko vs Lopez 19. září!

Sjednocující souboj o nesporného krále lehké váhy mezi aktuální jedničkou a šampionem WBC, WBA, WBO Vasylem Lomachenkem a světovou dvojkou a šampionem IBF Teofimem Lopezem je potvrzen na sobotu 19. září!

19.9.2020 – Las Vegas, Nevada, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko vs Teofimo Lopez

Světová a ukrajinská jednička „Hi-Tec“ Vasyl LOMACHENKO (14-1-0, 10 KO) a neporažená americká jednička a světová dvojka „El Brooklyn“ Teofimo LOPEZ (15-0-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

Aktuální král lehké váhy a držitel titulů WBC, WBA a WBO Vasyl Lomachenko se střetne s aktuální dvojkou a šampionem IBF Teofimem Lopezem nakonec 19. září. Původně se měli obě hvězdy lehké váhy utkat poslední květnový den, ale z důvodu pandemie byl zápas odložen.

Stále teprve dvaadvacetiletý Američan získal titul mistra světa organizace IBF loni v prosinci, když ve dvou kolech naprosto hladce sfoukl ghanského knockoutéra Richarda Commeye.

Proti němu však stojí naprosto dokonalý dvaatřicetiletý ukrajinský stroj, který zničil ty nejlepší borce od pérové po lehkou váhu. Šéf stáje Top Rank Bob Arum potvrdil datum zápasu a nyní všichni budeme netrpělivě na tento sjednocující duel čekat.